Aydınlar Mah. Ece Sok. 16/A
Çankaya - Ankara / Türkiye
0.(312) 482 1 222 PBX
444 6 995
info@europatrans.com.tr
destek@europatrans.com.tr

Kurumsal Taşıma

Son Fotoğraflar

Facebook'ta Bizi Takip Edin

Kurumsal Taşıma

Güven ve deneyime bağlı taşımacılık sektörü kurumsal kimliğinizi koruyarak sizlere kusursuz boyutta eşya taşımacılığı serüveni yaşatmaktadır. Europa Nakliyat olarak Ankara nakliye şirketleri arasında sizlere hizmet sağlayan şirketimiz kurumsal çalışmalarımızı etkilemeyecek düzeyde çalışmalar sergileyip Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Bu hizmet öncesinde ücretsiz ekspertiz tespiti sonrasında taşınacak olan eşyalar önceden görülür ve sigorta kapsamında eşyalarınızın taşınması yapılır. Müşterimiz ile anlaşma olması halinde ise sözleşme kapsamı içerisinde eşyalarınız belirtmiş olduğunuz tarihlerde taşınması yapılır.

Bireysel ve kurumsal olarak sunmuş olduğumuz her hizmet türünde tüm eşyalarınız taşınma öncesinde ambalajlanması yapıldıktan sonra araçlarımıza yüklenir ve personellerimiz tarafından taşınması yapılır. Daha çok kurumsal taşımacılık işlerini firmalara, şirketlere ve özel iş kurumlarına çoğunluk ile sunmuş olduğumuz hizmet türüdür.

Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde firmamızdan kurumsal düzeyde eşya taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Kurumsal eşya taşımacılık sektöründe ilk olarak yapmış olduğumuz aşama ekspertiz ve danışmanlık hizmetidir. Eşyalarınızın inceleme sonrasında size özel bir taşıma programı hazırlanır. Alanında uzman personellerimiz ve son model kapalı çelik kasa taşımacılık araçlarımızla hastane, avm, otel, devlet kurumları vb. alanların nakliye işlemlerini profesyonel olarak sağlamaktayız.

Kurumsal eşya taşımacılık hizmetlerinde size özel bir nakliye paketi hazırlayarak nakliye hizmetlerinizi başından sonuna kadar planlayıp profesyonel düzeyde hizmet sağlamaktayız. Bizimle çalışmış olduğunuz taktirde hiçbir şekilde iş kaybına uğramadan profesyonel olarak taşınabileceğinizi belirtmek isteriz.

Fiyat Teklifi Almak İçin Bizi Hemen Arayın

Ankara Nakliyat Şehir içi nakliyat Asansörlü Nakliyat Ofis Büro Taşıma Şehirler Arası Nakliyat ankara web tasarım ankara seo