Aydınlar Mah. Ece Sok. 16/A
Çankaya - Ankara / Türkiye
0.(312) 482 1 222 PBX
444 6 995
info@europatrans.com.tr
destek@europatrans.com.tr

Ofis Büro Taşıma

Son Fotoğraflar

Facebook'ta Bizi Takip Edin

Ofis Büro Taşıma

Ofis eşya taşımacılığında gerekli ekspertiz kontrolleri yapılarak işe başlanır. Günün müsait olduğunuz bir zaman dilimi içerisinde firmamızdan randevu alarak ofisinize gelen eksperimiz taşınacak olan eşyaları inceler. Ofiste bulunan eşyaların bir listesini yaptıktan sonra size uygun araç, malzeme, personel ve ekipman listesi oluşturulur. Europa Trans olarak hizmet detayımız hakkında detaylı bilgi aktardıktan sonra anlaşma sağlanması halinde sözleşme ve sigorta kapsamı içerisinde eşyalarınızın belirtmiş olduğunuz tarihlerde nakliye yapılır.

Nakliye gününde ilk olarak ofis içerisinde bulunan önemli dosya ve evrakların koliler içine konulmasıyla işimizin ilk başlangıcını yaparız. Buradaki amacımız sizleri hiçbir iş kaybına uğratmadan yeni taşınacağınız iş yerinizde kaldığınız yerden devam etmeniz için düşünmekteyiz. Daha sonra mobilya eşyaların demonte işlemi firmamız personelleri tarafından sağlandıktan sonra paketleme işlemleri yapılarak mobilya eşyaların hazırlık aşaması tamamlanır. Mobilya eşyalar yeni iş adresinize getirildiğinde tekrar aynı personeller tarafından montaj işlemi yapılır ve eşyalar sizlerin istemiş olduğunuz ofis içerisindeki yerlere konulur.

Elektronik türde olan bilgisayar, yazıcı, fotokopi makinesi, televizyon gibi eşyalar kablo bağlantıları müşterimizin gözetimi altında söküldükten sonra personellerimiz paketleme işlemlerini yapar. Elektronik eşyalarda kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri arasında havalı naylon, battaniye ve özel kağıt malzemelere sarılması yapıldıktan sonra eşya boyutuna özel bir şekilde tasarlanmış köpüklü koliler içine konularak paketleme aşamasını tamamlarız. Eşyalarınız yeni adresinize getirildiğinde yine aynı personellerimiz tarafından ambalajı yapılan eşyalar paketlerinden açılır ve müşterimiz talep ederse kablo-elektrik bağlantıları yapılarak elektronik ürünlerinizin çalışır bir şekilde sizlere teslimi sağlanır.

Ağır türde bulunabilecek para kasası, piyano vb. eşyalarınız var ise gerekiyorsa özel ekipmanlar yardımıyla gerekmiyorsa insan gücü yardımıyla taşınması yapılır. Ofis büro nakliye hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için Europa Trans nakliye şirketini arayabilirsiniz.

Kitap, dosya ve tüm evraklarınız hiçbir şekilde taşınma sırasında zarar görmeyecek şekilde paketlenir ve taşımaya hazır hale getilir. Koliler üzerine eşya sahibinin ismi yazılarak olası karışıklığın önüne geçilmiş olur. Tüm eşyalarınız hava kabarcıklı ambalajlama malzemeleriyle paketlenir.

Tüm ofis içerisinde alınan eşyalar yeni adresinize götürülmek üzere yola çıkar. Burada deneyimli personellerimiz demonte eşyaların montaj işlemini yapar. Paketlenen eşyalar tek tek açılır ve müşterimizin isteği doğrultusunda istenilen yerlere eşyalarınız yerleştirilir. Şehirler arası taşınmalarınız için çözüm ortağı firmamız Ankara Asansörlü Nakliyat parça eşyalarınızı taşımaktadır.

Taşıma Sistemi:

  • Ofis nakliye işlemi yapılmadan önce ücretsiz olarak ofisinizi ziyaret eden eksperimiz eşyalarınızı inceler ve size özel taşıma programını hazırlar.
  • Hazırlanan rapor ile doğrultusunda şehiriçi nakliyat içerisinde bulunan tüm dolap, masa vb. mobilya eşyalar demonte yapılır ve eşyanızın gideceği yeni ofiste kurulumları yapılır.
  • Tüm dosya ve klasörleriniz paketlenir.
  • Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.
  • Büro eşyalarınız yeni ofisinizde bölüm ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir.
  • Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.
  • Monte ve demonte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır.

Fiyat Teklifi Almak İçin Bizi Hemen Arayın

Ankara Nakliyat Şehir içi nakliyat Asansörlü Nakliyat Ofis Büro Taşıma Şehirler Arası Nakliyat ankara web tasarım ankara seo